Zavolejte nám: + 33 2 33 61 16 70

Vysílač teploty pro Pt100 a termočlánek

Reference GSEM710R

  • Pt100, vstup termočlánku.

  • Vstupní a výstupní izolace.

  • 4místný LED displej.

  • Pouzdro z plastu ABS nebo nerezové oceli.

Charakteristický produkt Vysílač teploty pro Pt100 a termočlánek

TECHNICKÉ ÚDAJE

SEM710 je snímač teploty namontovaný na hlavě nové generace s integrovaným displejem teploty. Ideální pro indikaci procesní hodnoty v místě měření.
Má univerzální vstup, který byl navržen tak, aby přijímal nejběžnější vstupy z RTD a termočlánkových sond a poskytoval uživateli standardní dvouvodičový (4 až 20) mA výstupní signál. Izolace je zajištěna mezi vstupem a výstupem a všechny teplotní rozsahy jsou lineární s teplotou.
Přidání displeje poskytuje uživateli okamžité informace o stavu smyčky v místě měření. Je k dispozici v naší plastové spojovací hlavě SCH4 ABS nebo v naší spojovací hlavě z nerezové oceli SCH15. Oba jsou k dispozici ve verzi se senzorem nebo pro montáž na zeď.
Naše nejnovější rozhraní USB je navrženo pro snadné použití a je vybaveno pro rychlé a snadné nastavení. Jednoduše připojte standardní kabel USB mezi SEM710 a počítačem. Pomocí našeho bezplatného konfiguračního softwaru váš počítač automaticky stáhne stávající konfigurační data a provede vás změnami, které chcete provést.

Tyto produkty mohou zajímá vás