Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104

PTC termistorová sonda

Termistor PTC (pozitivní teplotní koeficient) je tepelně citlivý polovodičový rezistor, odpor roste s rostoucí teplotou.

VŠECHNO
PTC termistorové senzory

Měřicí PTC termistorový senzor:

Křemíkové odpory vykazují po většinu svého provozního rozsahu poměrně rovnoměrný kladný teplotní koeficient (kolem + 0,77% / C), který se často používá pro měření teploty a teplotní kompenzaci.

Tepelný ochranný PTC termistorový senzor :

Vyrobeno z dotované polykrystalické keramiky na bázi titanitanu barnatého (hlavní materiál BaTio3). Odpor se při teplotě Curie prudce zvyšuje. Používá :

- ochrana proti přetížení

- ochrana před nadproudy

- ochrana proti přehřátí

- samoregulační vytápění

- nastartování motoru

- postupné spouštění osvětlení atd.

PTC termistor

Silikonové PTC lineární termistory. Tato teplotní čidla jsou zapouzdřena ve skle s vnitřním prvkem ekvivalentním následujícím prvkům KTY84 KTY83 KTY81, R25 600, 1000, 2000 ohmů. Odpor se zvyšuje se zvyšující se teplotou v linearitě, křemíkové teplotní senzory vykazují při přehřátí systému bezpečný provoz. Kromě toho je křemík ze své podstaty stabilní s velmi dlouhou provozní životností, široce používaný při snímání a řízení teploty v pohonech a motorech.

Tyto PTC termistoryJednoduchý a trojitý PTC termistor mají odpor, který se s přiblížením bodu Curie exponenciálně zvyšuje. Jsou vhodné pro monitorování teplotních limitů.

Například:

- Zapnutí ventilátoru při dosažení určité teploty.

- Pro detekci přehřátí vinutí v elektrických motorech, cívkách, transformátorech, zařízeních, strojích atd.

NEMŮŽU NAJÍT SVOJI SONDU , JAK MI MŮŽEŠ POMOCT?

Vždy vám budeme schopni nabídnout spolehlivou, přesnou a robustní sondu, kterou hledáte.

Na našem webu představujeme širokou škálu teplotních senzorů. Vězte, že svůj produkt můžete také přizpůsobit všem specifikacím nebo si vytvořit požadavek na základě technického výkresu, abyste vytvořili svou sondu. Za tímto účelem nás neváhejte kontaktovat pro nabídku na míru. My se pak postaráme o to, abychom vám teplotní sondu doručili co nejdříve.