Zavolejte nám: + 33 2 33 61 16 70

Programovatelný termočlánkový teplotní vysílač PC

Reference GSEM1605TCR

  • Typy termočlánků KJENTRSLUBCG.

  • (4 až 20) Dvouvodičový mA výstup.

  • Konfigurace USB.

  • Kalibrace tlačítka proti hodnotě živého senzoru.

  • Zobrazte živá data na telefonu nebo tabletu Android.

Charakteristický produkt Programovatelný termočlánkový teplotní vysílač PC

TECHNICKÉ ÚDAJE

SEM1605TC je termočlánkový převodník teploty namontovaný na kolejnici od společnosti Status Instruments. Byl navržen tak, aby přijímal nejběžnější vstupy čidel termočlánku a poskytoval uživateli standardní dvouvodičový (4 až 20) mA výstupní signál. Mezi vstupem a výstupem je zajištěno galvanické oddělení a všechny teplotní rozsahy jsou lineární s teplotou.
Naše nejnovější rozhraní USB je navrženo pro snadné použití a je vybaveno pro rychlé a snadné nastavení. Jednoduše připojte standardní kabel USB mezi SEM1605TC a počítačem. Náš bezplatný konfigurační software vás provede změnami, které chcete provést. Kvůli úspoře času není nutné, aby byl SEM1605TC během procesu instalace připojen k napájecímu zdroji, je napájen přes USB rozhraní z vašeho PC.

AKTIVNÍ ROZSAH

Vysílač teploty termočlánku s montáží na lištu SEM1605TC je dodáván s možností volby uživatelského tlačítka, která umožňuje úpravy na 4mA a 20mA pro živou hodnotu. Pokud není požadována funkce „uživatelské nastavení“, lze ji během konfigurace zablokovat. Stavová LED indikuje vstup mimo rozsah během normálního provozu, během „uživatelského nastavení“ se také používá k indikaci kroku nastavení.

(4 a 20) mA TRIM

Knoflíky lze také použít k úpravě proudového trimru 4 mA a 20 mA pro přidání malých offsetů na (4 nebo 20) mA výstup.

REFERENCE SNÍMAČE

Odkazování na senzor SEM1605TC prostřednictvím softwaru USBSpeedlink založeného na systému Windows umožňuje blízkou shodu se známým referenčním senzorem, čímž se eliminují možné chyby senzoru.

DETEKCE HOŘENÍ SENZORU

Pokud je vodič senzoru přerušený nebo se odpojí, výstup SEM1605TC automaticky přejde na uživatelskou úroveň (vysokou nebo nízkou) nebo na přednastavenou hodnotu.

STABILITA

Převodník SEM1605TC na DIN lištu obsahuje nejnovější digitální technologii, která zajišťuje přesný výkon s nízkým driftem.

TEPLOTNÍ SONDY

Naši nabídku teplotních sond pro použití s ​​tímto výrobkem si můžete prohlédnout zde

Tyto produkty mohou zajímá vás

Vysílač teploty HART pole

Vysílač teploty HART pole

Kompatibilní s Hart 5,6,7. Zobrazení hodnoty procesu, textu a sloupcového grafu. Dvojité zadání ...