Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
Čidlo vnitřní teploty místnosti se svorkovnicí

Pokojové čidlo

17 produits

Uvnitř nebo venku je regulace teploty záležitostí, která se týká nás všech. Společnost Guilcor proto představuje své pokojové senzory, aby pomohla firmám a domácnostem udržovat tepelný komfort za všech okolností.

Vše o
pokojová čidla

Tyto senzory se používají k měření vnitřní nebo venkovní teploty prostředí. Mohou být použity pro zobrazení naměřené hodnoty nebo pro připojení k systému řízení budovy. 

Naše pokojová čidla jsou převážně bezkontaktní teplotní čidla. To znamená, že používají konvekci a záření k měření změn okolní teploty.

Každý snímač vnitřní teploty Guilcor se vyznačuje osvědčenou kvalitou. 

Všechny naše pokojové senzory jsou tedy vhodné pro použití v budovách, hotelech, školách, divadlech, kancelářích a domácnostech všeho druhu. Vnitřní čidlo pak umožňuje měřit teplotu prostředí chráněného před vlhkostí. Mluvíme také o suché atmosféře.  

Konkrétně lze říci, že výhody programovatelného pokojového termostatu jsou četné: 

  • Komfortní teplota: jelikož lidé chtějí co nejpříjemnější komfort, tento typ sondy dokonale splňuje očekávané potřeby regulace teploty v prostorách. 
  • Úspora energie: díky regulaci teplotních změn vám vnitřní senzor umožňuje šetřit energii. Smyslem je pak pomoci vám lépe řídit váš elektrický topný systém (setrvačné radiátory, podlahové vytápění) nebo neelektrické vytápění (kondenzační nebo olejový kotel, tepelné čerpadlo atd.). Tato regulace umožňuje snížit váš účet za energii.  

Pro vnitřní použití je rozsah měření teplotního senzoru obecně mezi 0 a 50 º.

Kromě použití uvnitř domů nebo prostor lze pokojové čidlo použít také k měření venkovní teploty. 

Pokud potřebujete venkovní senzor, zde je několik informací: 

  • Rozsah provozních teplot externí sondy je mezi -30 a 70 °C, -30 a 100 °C a -50 °C a 100 °C. 
  • Tyto senzory vyžadují krytí IP65 při instalaci venku, aby odolávaly povětrnostním vlivům. Tento index odpovídá vybavení, které je jak prachotěsné, tak odolné proti tryskající vodě (proto dešti). 
  • U venkovních teploměrů doporučujeme umístit je na nejchladnější stranu budovy (sever nebo severozápad), aby nedocházelo k přímému slunečnímu záření. 

Instalace pokojového čidla je jednoduchá.

U venkovního senzoru vám doporučujeme instalovat jej na sever ve výšce odpovídající 2/3 budovy.

U vnitřního pokojového čidla to bude záviset na využití prostor. Pokud většina lidí stojí jako chodba, doporučujeme výšku mezi 160 a 180 cm. Pokud většina lidí sedí, doporučujeme výšku 80 až 100 cm. Cílem je vždy regulovat teplotu pociťovanou lidmi.

Našli jste model pokojového čidla, který splňuje všechny vaše potřeby? Jediné, co musíte udělat, je kontaktovat nás pro zadání objednávky.

Nemohu najít svou sondu , jak mi můžeš pomoct?

Vždy vám budeme schopni nabídnout spolehlivou, přesnou a robustní sondu, kterou hledáte. 

Na našem webu představujeme širokou škálu teplotních senzorů. Vězte, že svůj produkt můžete také přizpůsobit všem specifikacím nebo si vytvořit požadavek na základě technického výkresu, abyste vytvořili svou sondu. Za tímto účelem nás neváhejte kontaktovat pro nabídku na míru. My se pak postaráme o to, abychom vám teplotní sondu doručili co nejdříve.