Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
BEZPEČNÝ termostat a bimetalová sonda

Miniaturní termostat

11 produits

Sondy BILAMES s automatickým resetem 70 ° C ... 180 ° C Bimetalové sondy Bimetalové spínače se používají v elektrotechnickém průmyslu k automatickému monitorování teploty. Na rozdíl od PTC sond nepotřebujete spouštěcí zařízení, a proto omezte teplotu zařízení nebo dílů, u kterých musí po ochlazení proběhnout automatické řazení dolů. Bimetalové spínače jsou k dispozici v mnoha formách. Návod k použití bimetalových sond Díky své dobré odolnosti proti tlaku lze bimetalové spínače instalovat na nebo do vinutí elektrických zařízení. Některé bimetalové pásky mají neizolované kovové pouzdro a jsou napájeny. Používají se v oblastech, které jsou již dostatečně izolované nebo kde není vyžadována izolace krytu. Bimetalové pásky ST01U1 jsou izolovány spojením tepelně smrštitelných trubek Kynar, Mylar (≤ 130 ° C) nebo Nomex (≥ 135 ° C). Přepínače mají vysokou odolnost vůči napětí až 2 kV při 50 Hz AC a 1 minutu. stejně jako třída ochrany I VDE. Jsou zvláště vhodné pro instalaci do vinutí motorů, transformátorů a cívek.

Bimetalové spínače se používají v elektrotechnickém průmyslu k automatickému monitorování teploty. Na rozdíl od PTC sond nepotřebujete spouštěcí zařízení, a proto omezte teplotu zařízení nebo dílů, u kterých musí po ochlazení proběhnout automatické řazení dolů. Bimetalové spínače jsou k dispozici v mnoha formách.


Návod k použití bimetalové

Díky své dobré odolnosti proti tlaku lze bimetalové spínače instalovat na nebo do vinutí elektrických zařízení.

Některé bimetalové pásky mají neizolované kovové pouzdro a jsou napájeny. Používají se v oblastech, které jsou již dostatečně izolované nebo kde není vyžadována izolace krytu.

Bimetalové pásky ST01U1 jsou izolovány spojením tepelně smrštitelných trubek Kynar, Mylar (≤ 130 ° C) nebo Nomex (≥ 135 ° C). Přepínače mají vysokou odolnost vůči napětí až 2 kV při 50 Hz AC a 1 minutu. stejně jako třída ochrany I VDE. Jsou zvláště vhodné pro instalaci do vinutí motorů, transformátorů a cívek.