Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
Oblasti použití

Oblasti použití

Teplotní sondy umožňují měření teploty pomocí NTC, PTC, RTD nebo jiného senzoru. Tyto sondy jsou široce používány v průmyslu a jsou připojeny k zařízením pro měření a analýzu jejich signálů. Výběr sondy závisí na aplikaci a omezeních, kterým je vystavena.

Žádost o citát

Objevte naše domény

1 / 10 domén

Aplikace v Lékařské sondy

Typy 4 vlny

Parní, horkovzdušné a chemické sterilizátory, laboratorní sušárny, laboratorní technika pro mrazení, retenční nádrže pro profesionální použití pro hotely nebo sportovní centra.

Toto je jen část lékařských aplikací, kde najdeme teplotní senzory GUILCOR.

Teplotní čidla pracují ve velmi mínusovém prostředí -190°C a s vysokou přesností až 400°C.

produkty

Lékařské sondy

Aplikace v Sondy do klimatizace

Typy 0 vlny

V posledních letech se naše nároky na pohodlí prostředí, ve kterém žijeme, pracujeme nebo trávíme volný čas, značně zvýšily.

Z těchto důvodů stále častěji využíváme k ochlazení různé typy klimatizačních systémů (reverzibilní tepelné čerpadlo, ventilátor, split atd.). 
Jejich uvážlivý výběr má velký vliv na úsporu energie.

Účelem klimatizace je zajistit v závislosti na vnitřních a vnějších vstupech optimální vnitřní teplotu (pro jednu nebo více místností). 
Aby byla klimatizace účinná, potřebujete dobré řízení teploty a vlhkosti. Proto se firma GUILCOR zabývá vývojem a dodávkami teplotních čidel. Toto zařízení je nedílnou součástí energetické účinnosti klimatizace.

Mezi nejvýznamnější zákazníky společnosti GUILCOR patří výrobci vnitřních a venkovních klimatizačních a chladicích jednotek a také montážní a údržbářské firmy.

produkty

Sondy do klimatizace

Aplikace v Sondy pro potravinářský průmysl

Typy 17 vlny

Měření teploty je kritické v mnoha oblastech procesů potravinářského průmyslu, od zajištění kvality během výroby, skladování a přepravy až po koncové uživatele.

Společnost GUILCOR se zabývá vývojem a výrobou měřicích zařízení pro sledování teploty a regulaci složitých procesů v potravinářském průmyslu: mlékárenský průmysl, pivovarské technologie, výroba masných výrobků atd. 

produkty

Sondy pro potravinářský průmysl

Aplikace v Sondy pro elektromotory

Typy 13 vlny

GUILCOR je již více než 30 let francouzským lídrem v oblasti tepelných sond a chráničů pro měření teploty vinutí, ložisek a převodovek elektromotorů.

Ať už jde o třífázový, jednofázový, synchronní nebo asynchronní motor, naše odporové snímače teploty zapouzdřené v kovové trubce nebo v teplem smrštitelné trubici se přizpůsobí různým typům motorů. 
Tyto měřicí sondy pracují v různých teplotních rozsazích od -50°C do +260°C. 

Nejběžnější měřicí prvky jsou Pt 100, Pt 1000, Ni 1000, KTY, NTC, PTC atd... 

Naše senzory se nejčastěji používají k měření teploty vinutí, ložisek, motorového oleje a převodovky. 
Další aplikace mohou zahrnovat měření teploty v laboratořích a/nebo na zkušebních stolicích. 
V závislosti na typu snímače se elektrický odpor našich měřicích přístrojů liší.

produkty

Sondy pro elektromotory

Aplikace v Sondy pro topné systémy

Typy 0 vlny

V době trvalého snižování nákladů souvisejících se spotřebou tepla na vytápění objektů je velmi důležité zajistit kvalitní regulaci teploty. Teplotní čidlo je jako takové součástí správné regulace vytápění.

GUILCOR splňuje potřeby výrobců vytápění: kotlů, radiátorů, tepelných čerpadel, podlahového vytápění, ohřívačů vody a kamen na dřevo.

Zavázali jsme se k vývoji a výrobě teplotních senzorů přizpůsobených aplikacím našich zákazníků.

Hlavními zákazníky společnosti GUILCOR jsou výrobci plynových, palivových, peletových a dřevěných kotlů, topenářské společnosti a montážní a údržbářské společnosti.

produkty

Sondy pro topné systémy

Aplikace v Sondy na pryž a plast

Typy 9 vlny

Teplotní sondy pro gumárenský a plastikářský průmysl jsou určeny pro specifické potřeby měření teploty při zpracování pryžových a plastových směsí.

Důležitá je kvalita surovin, které se následně zpracovávají. Teploměrné sondy jsou vysoce odolné vůči otěru plastových a pryžových směsí a vibracím.

produkty

Sondy na pryž a plast

Aplikace v Sondy pro stroje a zařízení

Typy 0 vlny

Dokážeme zajistit teplotní čidla na míru, která jak z technického, tak i konstrukčního hlediska maximálně splňují požadavky výrobců strojů a zařízení.

Kromě toho jsme schopni zajistit dodávku měřicích sond na základě výkresů nebo vzorků. Naše zkušenosti nám umožňují pružně reagovat na požadavky zákazníků a zajistit tak rychlý vývoj bez průtahů.

Disponujeme vlastní kalibrační laboratoří. 
Nabízíme rozsah měření teploty -60 až 600 stupňů Celsia, včetně kalibrace termočlánku.

produkty

Sondy pro stroje a zařízení

Aplikace v Sondy pro elektrické transformátory

Typy 13 vlny

GUILCOR je již více než 30 let jedním z hlavních francouzských konstruktérů a distributorů sond a tepelných ochran pro suché a olejové transformátory. Garantujeme vysoce kvalitní produkty za nejvíce konkurenceschopné ceny.

Ať už tedy potřebujete sondu pro váš výkonový transformátor, izolační transformátor, napěťový transformátor, výkonový transformátor, distribuční transformátor, autotransformátor, proudový transformátor,... Guilcor vám poskytne potřebné měřicí přístroje.

produkty

Sondy pro elektrické transformátory

Aplikace v Spárované sondy pro měřiče energie

Typy 4 vlny

Snaha o úsporu energií všeho druhu je jednou z hlavních priorit posledních let. 
Hlavními spotřebiteli energie jsou systémy ústředního vytápění a distribuce a výroba teplé užitkové vody.

Abychom domácnostem pomohli šetřit energii prostřednictvím elektroměru, GUILCOR vám nabízí specifický rozsah pro měření spotřeby tepla a chladu. 

Naše spárované teplotní senzory speciálně navržené pro měření energie. Zjištěné hodnoty teploty teplonosné kapaliny přenášejí do elektroměrů. 
Přesnost naměřených hodnot je důležitá pro poměrné zaúčtování nákladů na spotřebu energie. Proto párové měřicí sondy patří mezi tzv. pevná měřidla. Hodnoty teplotních sond jsou přísně identické, aby se vyloučily chyby v počítání.

produkty

Spárované sondy pro měřiče energie

Aplikace v Sondy pro vlaky a kolejová vozidla

Typy 0 vlny

Komfort, spolehlivost a efektivita. Tak lze popsat teplotní senzory GUILCOR, které přispívají ke spokojenosti cestování vlakem. Tato měřící zařízení jsou součástí regulace vytápění / chlazení nutné při železniční přepravě.

Prostřednictvím našich přístrojů na měření teploty zajišťují železniční společnosti bezpečnost, kterou ostatní nevidí - koleje, výhybky, olej a chladicí kapaliny v dieselových motorech, ložiska na nápravách vozidel. 
Na všech těchto místech najdete teplotní čidla GUILCOR. Tyto snímače byly vyvinuty speciálně pro bezpečné použití na kolejích, pro sledování teploty v lokomotivách, tramvajích, motorových vozidlech, lanovkách a elektrických pantografech (nebo jakýchkoli jiných kolejových vozidlech).

Požadavky měřicích sond pro vlaky a kolejová vozidla jsou kladeny na zvýšenou odolnost proti vibracím a rázům a na mechanickou pevnost materiálů.

produkty

Sondy pro vlaky a kolejová vozidla

KDE SE MŮŽETE DOSTATTEPLOTNÍ SONDA?

Ať už hledáte jakýkoli typ sondy (termočlánek, termistor, CTN, Pt100…), najdete jej u Guilcor.

Našim zákazníkům nabízíme cenové a časové záruky. Naše sondy jsou skladovány a odesílány z Evropy. Pro nabídku kontaktujte naše obchodní zástupce.