Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
Teplotní čidlo pro vlaky a kolejová vozidla

Sondy pro vlaky a kolejová vozidla

Komfort, spolehlivost a efektivita. Tak lze popsat teplotní senzory GUILCOR, které přispívají ke spokojenosti cestování vlakem. Tato měřící zařízení jsou součástí regulace vytápění / chlazení nutné při železniční přepravě.

Prostřednictvím našich přístrojů na měření teploty zajišťují železniční společnosti bezpečnost, kterou ostatní nevidí - koleje, výhybky, olej a chladicí kapaliny v dieselových motorech, ložiska na nápravách vozidel. 
Na všech těchto místech najdete teplotní čidla GUILCOR. Tyto snímače byly vyvinuty speciálně pro bezpečné použití na kolejích, pro sledování teploty v lokomotivách, tramvajích, motorových vozidlech, lanovkách a elektrických pantografech (nebo jakýchkoli jiných kolejových vozidlech).

Požadavky měřicích sond pro vlaky a kolejová vozidla jsou kladeny na zvýšenou odolnost proti vibracím a rázům a na mechanickou pevnost materiálů.

Ať už jde o přepravu zboží nebo přepravu cestujících, naše teplotní senzory splňují všechny tyto požadavky.

Snímače teploty jsou vyráběny a dodávány společnostem specializujícím se na drážní zařízení, čímž zaručují bezpečnost a správnou funkci vozidel železniční sítě (rychlovlak TGV, nákladní vagóny, lehké vlaky, elektrické vlaky atd.), dopravy jako jsou tramvaje, autobusy , TER, stejně jako společnosti zapojené do projektů a zavádění elektrických kolejových vozidel.

Teplotní čidla pro vytápění a chlazení vlaků a kolejových vozidel

Zajištění plynulé regulace je dnes již standardním požadavkem ve všech interiérech, nejen vlakových soupravách. Teplotní čidla uvnitř vlaku a na vnějších vagónech poskytují přesné informace o teplotě pro veškerou regulaci a také kontrolu teploty na potrubí osobních vlaků.

Mezi běžné vybavení patří také klimatizace a topení v kabině každého vagónu.


Příklad kontaktních teplotních čidel zajišťujících bezpečnost a správný provoz vlaků

Snímače teploty vyrobené na míru dle požadavků a technických specifikací přesně specifikovaných provozovateli železniční sítě.

Měřicí sondy se vyznačují především zvýšenou odolností proti vibracím, otřesům a otřesům. Jejich struktura vychází z umístění, použitých materiálů a technologie výroby.

To pak umožňuje zaručit bezpečnost na železnici pro všechny cestující.Kde najdu sondy pro vlaky a kolejová vozidla?

Guilcor jako specialista na návrh teplotních senzorů nabízí všem profesionálům v železničním průmyslu měřicí přístroje přizpůsobené jejich činnosti.

A pokud máte nějaké dotazy ohledně přizpůsobení našich tepelných sond pro železniční aplikace, neváhejte nás kontaktovat.