Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
Teplotní čidlo pro ovládání topných systémů

Sondy pro topné systémy

V době trvalého snižování nákladů souvisejících se spotřebou tepla na vytápění objektů je velmi důležité zajistit kvalitní regulaci teploty. Teplotní čidlo je jako takové součástí správné regulace vytápění.

GUILCOR splňuje potřeby výrobců vytápění: kotlů, radiátorů, tepelných čerpadel, podlahového vytápění, ohřívačů vody a kamen na dřevo.

Zavázali jsme se k vývoji a výrobě teplotních senzorů přizpůsobených aplikacím našich zákazníků.

Hlavními zákazníky společnosti GUILCOR jsou výrobci plynových, palivových, peletových a dřevěných kotlů, topenářské společnosti a montážní a údržbářské společnosti.

Měření vnitřní a venkovní teploty

Měření venkovní teploty a měření vnitřní teploty je nedílnou součástí ekvitermní regulace. Na základě měření těchto teplot řídicí systém senzoru upravuje teplotu vratné vody.

Odráží také vnější tepelné vlivy, jako je vystavení slunečnímu záření, teplo uvolňované při vaření v kuchyni atd.

Aniž by si to uvědomovali, teplotní čidlo umožňuje domácnostem nebo profesionálům šetřit energii a naprogramovat svůj topný systém na optimální tepelnou pohodu.


Měření teploty topných zařízení

Kontaktní nebo posuvné snímače teploty v kombinaci s jímkou ​​poskytují rychlou odezvu a lze je použít pro řízení vratné vody ze zařízení ústředního vytápění.

Spolehlivost našich výrobků zaručuje optimální tepelnou regulaci vašeho plynového, elektrického nebo olejového kotle. A to slouží jak k regulaci okolní teploty, tak k výrobě teplé užitkové vody.

Díky vysoce výkonným měřicím přístrojům vás GUILCOR podpoří od návrhu až po výrobu vašeho topného zařízení.


Senzor pro měření teploty spalin a zplodin

V závislosti na teplotě spalin je možné stanovit tepelnou bilanci hořáků s možností regulace přívodu vzduchu.

Regulací přívodu vzduchu lze jednoduše řídit proces spalování a snížit šance na přehřátí kamen a možné vznícení sazí v komíně.

Naše teplotní čidla jsou určena pro přímé měření teploty spalin proudících komínem.