Zavolejte nám: + 33 2 33 61 16 70

Univerzální, vysoce výkonný teplotní vysílač se dvěma vstupy

Reference GSEM210-XR

  • Duální RTD, termočlánek, potenciometr a vstupy mV.

  • Matematické funkce mezi vstupy.

  • Testováno na izolovaném vstupu / výstupu 4 kV DC.

  • Verze pro nebezpečné oblasti.

  • Schválení SIL.

Charakteristický produkt Univerzální, vysoce výkonný teplotní vysílač se dvěma vstupy

TECHNICKÉ ÚDAJE

Univerzální převodník teploty SEM210 přijímá nejběžněji používané snímače Pt100, termočlánky, mV, potenciometry a generuje standardní vysílací signál mA (4 až 20). Produkt lze snadno programovat pomocí našeho bezplatného softwaru USB Speedlink a standardního kabelu USB (verze bezpečné zóny).
Izolace je standardní funkcí k překonání potenciálních účinků zemní smyčky a funkce navádění snímače umožňuje kalibraci vysílače na konkrétní snímač.
Tento univerzální snímač teploty má dva vstupy. To umožňuje připojení dvou senzorů. K dispozici jsou matematické funkce, jako je rozdíl, průměr, nejvyšší, nejnižší, redundance senzoru (pouze TC a mV).
Matematická funkce obou vstupů se poté projeví na výstupu 4 až 20 mA.
Produkt také přichází s funkcí kalibrace, takže offset a rozsah lze upravit tak, aby odpovídaly konkrétnímu teplotnímu senzoru, pokud je použit při známé referenční teplotě.
Univerzální převodník teploty lze objednat s kterýmkoli z našich teplotních senzorů a připojovacích hlavic. Můžeme dodávat sady bezpečnostních sond schválených ExD a Exia nebo sady teplotních sond s přiloženým teplotním převodníkem.
Pokud již znáte specifikace, které potřebujete, můžeme vám produkt nakonfigurovat bez dalších nákladů.

Tyto produkty mohou zajímá vás