Antikondenzační topná páska

Antikondenzační topná páska

ANTIKONDENZAČNÍ ODPOR PRO MOTOR, ALTERNÁTOR ... 230 V & 115V

Mezinárodní přeprava

Standardní nebo expresní doručení

Bezpečné platby

Všechny platby jsou bezpečné a schválené.

Záruka nejlepší ceny

Kontaktujte nás pro definování způsobu platby.

+ 33-233 611--670

Angličtina - francouzština - němčina - španělština

Podrobnosti o produktu "Antikondenzační topná páska"

Vypínací ohřívače pomáhají předcházet kondenzaci a předcházet poškození mrazem, když jsou motory v chladném prostředí. Dodací program zahrnuje standardní verzi s nebo bez dodatečné izolace ze skleněných vláken a dvě další verze pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Využití

Nabízené vypínací ohřívače jsou určeny pro použití v elektrických strojích. Jsou k dispozici v široké škále kapacit, délek topné pásky nebo napájecího napětí. Vyrábí se také samoregulační a ATEX certifikované antikondenzační odpory pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Pracovní princip

Topný vodič ze slitiny CuNi nebo NiCr (odporový drát) je spirálovitě vinut na podložce ze skleněných vláken. Výsledné jednotlivé vodiče jsou zapojeny do série pomocí lisovacích dutinek. Pro ochranu před vlhkostí jsou lisovací tvarovky izolovány tepelně smrštitelnou manžetou a topné vodiče potaženy silikonovou manžetou. Napájení je zajištěno trvale připojenými jednotlivými prameny PTFE. Topný kabel může být volitelně zakryt trubkou ze skleněných vláken. To přispívá k vakuové impregnaci motoru pro lepší spojení s impregnační pryskyřicí. Je možné specifické přizpůsobení výkonu a délky topného pásu.


Máme celou řadu antikondenzačních odporů pro nízkonapěťové elektromotory. Na požádání vám můžeme nabídnout odpory podle vašich specifikací.

Technické údaje: 

Teplotní rozsah: -60 ° C… + 180 ° C Napájecí napětí: 115V nebo 230V 

Dielektrická pevnost: 2,0 kV / 50 Hz, 20 s Torze: ≥10 mm 

Vodiče: Teflonové PTFE izolované pocínované měděné vodiče Část AWG20 / 7

Šířka

Jiné délky kabelů na vyžádání

obecně

  • Reference -
  • Jméno a Příjmení Antikondenzační topná páska

8 dalších produktů ve stejné kategorii: