Desorpční tlakový senzor
Dodání do 3 až 5 týdnů
Charakteristický produkt Desorpční tlakový senzor
Prezentace produktu
Senzor detekuje tlak v desorpční dráze, což umožňuje synchronizované otevírání ventilu. Tato akce má za cíl snížit znečištění ovzduší generované emisemi z vypařování paliva vozidel a zároveň zlepšují celkovou palivovou účinnost automobilů.
Vyznačuje se svým vysoká přesnost, vysoká citlivost, spolehlivá stabilita, nízká spotřeba energie, stejně jako jeho vysoká úroveň zabezpečení a spolehlivosti. Tyto vlastnosti pomáhají zajistit optimální provoz systému, čímž podporují jak snižování znečišťujících emisí, tak energetickou účinnost vozidel.
Vlastnosti
| Servisní služba | -800 ~ 200 mbarG (rozsah lze přizpůsobit) |
| přesnost |
±30 mbar |
| Provozní teplota | -40 ℃ ~ + 140 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 140 ℃ |
| Ochranný tlak | 500 mbar |
| Tlak na roztržení | 3bar |
| Pracoviště | cesta desorpce zásobníku uhlíku |
| Elektrické rozhraní | TYC01-1718645-1 (přizpůsobitelné) |
| Úroveň ochrany | IP6K9K |
| Domovní materiál | PBT + 30 % GF |
| Napájecí napětí | 5,0 ± 0,25 V DC |
| Výstupní napětí | 0,5 ~ 4,5 V DC (nastavitelné v rozsahu 5 V) |
| Napájecí proud | 15 mA (maximum) |
| Doba odezvy výstupu | <1,5 ms |
| Přepěťová ochrana | 16 V DC, 5 min |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |
| EMC (150 kHz ~ 2,5 GHz) | 50 V / m |
| EMC (80 MHz ~ 3 GHz) | 100 V / m |
| ESD | 15 KV |