Snímač tlaku ventilace klikové skříně
Charakteristický produkt Snímač tlaku ventilace klikové skříně
Prezentace produktu
Senzor měří tlakový rozdíl mezi tlakem v klikové skříni a atmosférickým tlakem, poté přenese tento signál do řídicího zařízení motoru. Ten využívá tyto informace ke zjištění případné netěsnosti z ventilačního zařízení klikové skříně.
Snímač má integrovanou teplotní a tlakovou charakteristiku vysoká přesnost, vysoká citlivost, spolehlivá stabilita, nízká spotřeba energiea zajišťuje bezpečnost a spolehlivost. Tyto atributy umožňují přesnou detekci netěsností systému ventilace klikové skříně, což pomáhá udržovat výkon a účinnost motoru a zároveň zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz vozidla.
Vlastnosti
| Servisní služba | -5~5 kPaG (rozsah lze přizpůsobit) |
| přesnost |
±1% VDC (0~70℃) Celkové chybové pásmo: ±1,5 % VCC (-40 ~ 0℃) ±1,5 % VDC (70 ~ 125 ℃) |
| Provozní teplota | -40 ℃ ~ + 125 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 125 ℃ |
| Ochranný tlak | 10 kPaG |
| Tlak na roztržení | 15 kPaG |
| Pracoviště | Ventilace klikové skříně |
| Elektrické rozhraní | DELPHI 12162833 (přizpůsobitelné) |
| Úroveň ochrany | IP65 podle GB4208-2008 |
| Domovní materiál | PBT + 30 % GF |
| Napájecí napětí | 5 ± 0,05 V DC |
| Výstupní napětí | 0,5~4,5V DC (nastavitelné v rámci 5V) |
| Napájecí proud | 12 mA (maximum) |
| Doba odezvy výstupu | <1,5 ms |
| Přepěťová ochrana | 16 V DC, 5 min |
| Nízká výstupní úroveň utažení | 6,6% VCC (přizpůsobitelné) |
| Vysoká výstupní úroveň utažení | 92% VCC (přizpůsobitelné) |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |
| EMC (150 kHz ~ 2,5 GHz) | 50 V / m |
| EMC (80 MHz ~ 3 GHz) | 100 V / m |
| ESD | 15 KV |
Tyto produkty mohou zajímá vás