Automobilový snímač tlaku v převodovce
- Připojení ?8,22±0,03
- -40 až +140 ° C
- 0 ~ 2900 KPa G
- Automatická převodovka
Sledujte přesně tlak motorového oleje pomocí našeho senzoru, přenos dat do ECU a displeje měřidla. Pokud dojde k nedostatečnému tlaku, ECU spustí alarm a provede opatření k ochraně motoru.
S keramická kapacitní struktura, náš senzor nabízí výjimečnou spolehlivost a dlouhou životnost, ideální pro náročná automobilová prostředí. Jeho vysoká přesnost zajišťuje přesné měření tlaku v potrubí motoru, zatímco jeho provoz zůstává spolehlivý v celém rozsahu teplot a zajišťuje konzistentní výkon.
| Servisní služba | 0~1000 KPaG (rozsah lze upravit) |
| přesnost |
±1,5 % VDC (-20℃~+85℃) ±2%VDC (-40℃~+150℃) K dispozici je další vysoce přesná verze |
| Provozní teplota | -40 ℃ ~ + 150 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 150 ℃ |
| Ochranný tlak | 20 bar |
| Tlak na roztržení | 30 bar |
| Pracoviště | motorový olej |
| Životnost | 3 miliony úplných cyklů |
| vibrace | 13 g (100 ~ 400 Hz) |
| Domovní materiál | A6061-T6 |
| Tlakové připojení | NPT 1/2 |
| Napájecí napětí | 5,0 ± 0,25 V DC |
| Výstupní napětí | 0,5 ~ 4,5 V DC (nastavitelné v rozsahu 5 V) |
| Napájecí proud | 10 mA (maximum) |
| Impedance zátěže | 10 kω STAHOVÁNÍ |
| Doba odezvy výstupu | 3 mS |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |
| Přepěťová ochrana | 40 V ss |
| Stejnosměrné napětí | 16 V DC 60 sekund |
| Reverzní napětí | -14 V DC 30 sekund |