Snímač tlaku oleje v automobilové převodovce
- Připojení M10 × 1,25-6
- -40 až +140 ° C
- 1 ~ 20 bar
- Automatická převodovka
Používají se snímače tlaku oleje v automobilové převodovce vyhodnotit tlak převodového oleje, nabízející přesné a sofistikované měření.
Jejich vysoká přesnost umožňuje přesnou regulaci ovladače převodovky a zajišťuje optimální provoz. Navíc tyto senzory jsou proslulé svou spolehlivostí a dlouhou životností, přizpůsobený náročným podmínkám specifickým pro motorová vozidla.
Díky své konstrukci s keramickou kondenzátorovou strukturou jsou snadno integrovat s různými podporami měření, zajišťující optimální kompatibilitu.
| Servisní služba | 0,5 ~ 25 barA (rozsah lze upravit) |
| přesnost |
±1 % VCC (25℃~) ±2%VDC (-40°C ~+140°C) K dispozici jsou také vysoce přesné verze |
| Provozní teplota | -40 ℃ ~ + 140 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 150 ℃ |
| Ochranný tlak | 50 bar@1H |
| Tlak na roztržení | 100 bar @ 10 min |
| Pracoviště | huile de přenos |
| Životnost | 3 miliony úplných cyklů |
| vibrace | 10 g (50 ~ 2000 Hz) |
| Elektrické rozhraní | YAZAKI A03FW |
| Úroveň ochrany | NA |
| Domovní materiál | A6061-T6 |
| Tlakové připojení | M10 × 1,25-6g |
| Napájecí napětí | 5,0 ± 0,25 V DC |
| Výstupní napětí | 0,5 ~ 4,5 V DC (nastavitelné v rozsahu 5 V) |
| Napájecí proud | 10 mA (maximum) |
| Impedance zátěže | 10 kΩ (typické) |
| Doba odezvy výstupu | <10 ms (T90) |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |