Automobilový snímač tlaku v převodovce
- Připojení M10 × 1,25-6
- -40 až +140 ° C
- 0,5 ~ 25 barA
- Automatická převodovka
Snímače tlaku oleje v automobilové převodovce jsou nezbytné pro posouzení tlaku převodového oleje.
Jejich vysoká přesnost měření umožňuje přesné a sofistikované ovládání přenosového systému, což zaručuje optimální výkon. Navíc jsou tyto senzory proslulé vysoká spolehlivost a dlouhá životnost, díky čemuž jsou vhodné pro spolehlivý provoz i ve ztížených podmínkách typických pro motorová vozidla.
Díky své keramické kapacitní struktuře nabízejí vynikající kompatibilita s různými měřicími médii, zajišťující snadnou integraci do stávajících systémů.
| Servisní služba | 0~60 Bar (rozsah lze upravit) |
| přesnost |
±1,0 % VDC (25℃) ±2,0 % VDC (-40℃~140℃) |
| Provozní teplota | -40 ℃ ~ + 140 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 150 ℃ |
| Ochranný tlak | 82 tyče |
| Tlak na roztržení | 202 tyče |
| Pracoviště | jako je tomu u oleje |
| Životnost | 3 miliony úplných cyklů |
| vibrace | 10 g (50 ~ 2000 Hz) |
| Domovní materiál | H24×∮26/SWRCH22A-DA |
| Tlakové připojení | M10 × 1,25-6g |
| Napájecí napětí | 5,0 ± 0,5 V DC |
| Napájecí proud | |
| Impedance zátěže | 100 KΩ (stahovací odpor) |
| Doba odezvy výstupu | 5 mS |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |