Dodání do 3 až 5 týdnů
Automobilový snímač tlaku v převodovce
- Připojení ?8,22±0,03
- -40 až +140 ° C
- 0 ~ 2900 KPa G
- Automatická převodovka
Tento snímač je určen pro měřit tlak a teplotu převodového oleje.
Jeho vysoká přesnost měření umožňuje přesné a sofistikované ovládání převodovky. Kromě toho nabízí a pozoruhodná spolehlivost, prodloužená životnost a může efektivně fungovat v drsných podmínkách typických pro automobilové systémy. Svou strukturou keramického kondenzátoru zajišťuje výborná kompatibilita s různými měřícími podpěrami.
| Servisní služba | -0,5 ~ 7,9 MPaG (nastavitelný rozsah) |
| přesnost |
±0,9 %FS (linearita, hystereze, opakovatelnost) Celkové chybové pásmo: ±3,0 %FS (-40℃~+140℃) K dispozici je také vysoce přesná verze |
| Provozní teplota | -40 ℃ ~ + 140 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 140 ℃ |
| Ochranný tlak | 12 MPaG |
| Tlak na roztržení | 18 MPaG |
| Specifikace termistoru | VISHAY#NTCS0603E3222FMT |
| Chyba odporu | R25 = 2,2 kΩ ± 1 % |
| Pracoviště | mazací olej |
| Životnost | 3 miliony úplných cyklů |
| vibrace | 10 g (50 ~ 2000 Hz) |
| Elektrické rozhraní | Delphi#13794751 |
| Úroveň ochrany | NA |
| Domovní materiál | SWRCH22A-DA |
| Tlakové připojení | šroubové spojení |
| Napájecí napětí | 5,0 ± 0,25 V DC |
| Výstupní napětí | 0,5 ~ 4,5 V DC (nastavitelné v rozsahu 5 V) |
| Napájecí proud | 10 mA (maximum) |
| Impedance zátěže | 10 kΩ (typické) |
| Doba odezvy výstupu | 3 mS |
| Přepěťová ochrana | 16 V ss |
| Reverzní napětí | -14 V DC |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |
| EMC (512 MHz až 1 GHz) | 50 V / m |