Dodání do 3 až 5 týdnů
Senzor tlaku pro klimatizaci automobilů
- Připojení M12 x 1,2-6g
- -30 až +130 ° C
- 8,75 ~ 148,75 PSi A
- Různá prostředí
Toto měřící zařízení přesně monitoruje tlak chladiva v klimatizace. Hraje zásadní roli při zlepšování celkového výkonu systému. Jeho osvědčená spolehlivost a zvýšená odolnost z něj činí a Základní prvek pro zajištění dlouhodobého provozu klimatizace.
| Servisní služba | 0 ~ 2,0 MPa (rozsah lze upravit) |
| přesnost |
±1,5 %FS (linearita, hystereze, opakovatelnost) Celkové chybové pásmo: ±3,0 %FS (-30℃~+100℃) K dispozici je také vysoce přesná verze |
| Provozní teplota | -30 ℃ ~ + 100 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 120 ℃ |
| Ochranný tlak | 4,0 Mpa |
| Tlak na roztržení | 6,0 Mpa |
| Pracoviště | R22, R407C, R134A a další chladiva |
| Životnost | 5 miliony úplných cyklů |
| vibrace | 11 g (20 ~ 2000 Hz) |
| Elektrické rozhraní | YAZAKI RK03FB |
| Úroveň ochrany | IP69K |
| Domovní materiál | nerezová ocel 304 |
| Tlakové připojení | připojení potrubí φ6*1,0 |
| Napájecí napětí | 5,0 ± 0,25 V DC |
| Výstupní napětí | 0,5 ~ 4,5 V DC (nastavitelné v rozsahu 5 V) |
| Napájecí proud | 10 mA (maximum) |
| Impedance zátěže | 10 kΩ (typické) |
| Doba odezvy výstupu | 3 mS |
| Přepěťová ochrana | 16 V ss |
| Reverzní napětí | -14 V DC |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |
| ESD | 15KV horní kontakt, 8KV 2KV koncovka |
| EMC (80 MHz až 1000 MHz) | 3 V / m |