NT935WS

Reference: NT935WS

NT935WS
  • Díky certifikovanému 2,4 GHz WiFi rozhraní není žádné zapojení, díky NOVÉ WS LINE je instalace ještě jednodušší a další rychle. Může být připojen k již existující WiFi síti (hostitelský režim) a dálkově ovládán.

  • V režimu přístupového bodu je také možné komunikovat s monitorovací jednotkou v dosahu WiFi.

Mezinárodní přeprava

Standardní nebo expresní doručení

Bezpečné platby

Všechny platby jsou bezpečné a schválené.

Záruka nejlepší ceny

Kontaktujte nás pro definování způsobu platby.

+ 33-233 611--670

Angličtina - francouzština - němčina - španělština

Podrobnosti o produktu "NT935WS"

Síla signálu 2,4 GHz je zaručena přítomností externí antény, kterou lze v případě potřeby odpojit a přemístit pro větší pokrytí.

Je vybaven jednoduchým grafickým rozhraním pro zobrazení informací zjištěných o stavu transformátoru a nabízí možnost zásahu do programování a konfigurace systému.

Alarmy se zaznamenávají interně na jednotce WS pomocí funkce Datalogger - WebServer - což z nové řady WS dělá jakýsi transformátor Black Box.

Teplotní trend je zobrazen grafem s volitelnými časovými okny, což umožňuje prediktivní hodnocení stavu transformátoru, aniž byste museli instalovat specializované aplikace nebo software, ale pouze pomocí webového prohlížeče.

NT935 WS udržuje tradiční 4 vstupy Pt100 (vinutí + prostředí) a 5 relé ALARM, TRIP, FAN1 - FAN 2 a FAULT; věnuje se hlavně, ale ne výlučně, řízení transformátorů VN / NN.

Kromě standardní certifikace má NT935 WS RED certifikaci pro omezení vysokofrekvenčního šumu, jak to vyžadují příslušné předpisy.

Na vyžádání je jednotka k dispozici s certifikací pro kanadský a americký trh.

Všechny naše jednotky mohou být také vybaveny speciální povrchovou úpravou na elektronických deskách, odolnou vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zvláště charakterizovanou vysokými teplotami a vysokou vlhkostí (které jsou v tropickém podnebí).

NAPÁJENÍ: 85-260 Vac-dc

Elektrické připojení

obecně

  • Reference NT935WS
  • Jméno a Příjmení NT935WS

Funkce

  • Komunikace WIFI

8 dalších produktů ve stejné kategorii: