Zavolejte nám: + 33 2 33 61 16 70

NT935WS

Reference NT935WS

  • Díky certifikovanému 2,4 GHz WiFi rozhraní není žádné zapojení, díky NOVÉ WS LINE je instalace ještě jednodušší a další rychle. Může být připojen k již existující WiFi síti (hostitelský režim) a dálkově ovládán.

  • V režimu přístupového bodu je také možné komunikovat s monitorovací jednotkou v dosahu WiFi.

Charakteristický produkt NT935WS

Síla signálu 2,4 GHz je zaručena přítomností externí antény, kterou lze v případě potřeby odpojit a přemístit pro větší pokrytí.

Je vybaven jednoduchým grafickým rozhraním pro zobrazení informací zjištěných o stavu transformátoru a nabízí možnost zásahu do programování a konfigurace systému.

Alarmy se zaznamenávají interně na jednotce WS pomocí funkce Datalogger - WebServer - což z nové řady WS dělá jakýsi transformátor Black Box.

Teplotní trend je zobrazen grafem s volitelnými časovými okny, což umožňuje prediktivní hodnocení stavu transformátoru, aniž byste museli instalovat specializované aplikace nebo software, ale pouze pomocí webového prohlížeče.

NT935 WS udržuje tradiční 4 vstupy Pt100 (vinutí + prostředí) a 5 relé ALARM, TRIP, FAN1 - FAN 2 a FAULT; věnuje se hlavně, ale ne výlučně, řízení transformátorů VN / NN.

Kromě standardní certifikace má NT935 WS RED certifikaci pro omezení vysokofrekvenčního šumu, jak to vyžadují příslušné předpisy.

Na vyžádání je jednotka k dispozici s certifikací pro kanadský a americký trh.

Všechny naše jednotky mohou být také vybaveny speciální povrchovou úpravou na elektronických deskách, odolnou vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zvláště charakterizovanou vysokými teplotami a vysokou vlhkostí (které jsou v tropickém podnebí).

NAPÁJENÍ: 85-260 Vac-dc

Elektrické připojení

Tyto produkty mohou zajímá vás

Řídicí jednotka T30

Řídicí jednotka T30

POUŽITÍ T30 je jednoduché zařízení pro tepelnou regulaci suchých typů NN a VN a transformátorů ...
NT538ETH

NT538ETH

POUŽITÍ Řídicí jednotka NT538 ETH je inovativní elektronické zařízení mikrokontroléru pro řízení ...
Řadič NT935

Řadič NT935-IR + TIR409

POUŽITÍ Řídicí jednotka NT935-IR ve spojení s vyhrazenými infračervenými senzory TIR409 umožňuje ovládání ...