Zavolejte nám: + 33 2 33 61 16 70

Entreprise

01 Naše poslání více než 30 let

Společnost GUILCOR se již více než 30 let zabývá návrhem, výrobou a distribucí teplotních senzorů v různých průmyslových odvětvích.

Standardní teplotní rozsahy našich senzorů se pohybují od -200 ° C do + 1200 ° C. Průměry začínají na 1,5 mm u odporových teploměrů a od 0,15 mm u termočlánků. V posledních letech se náš sortiment rozšířil o senzory vlhkosti, tlaku, CO2 a dokonce i PH.

Teplotní čidla GUILCOR jsou v závislosti na měřicím prvku plně kompatibilní se všemi řídicími systémy dostupnými na trhu.

02 Velká a malá sériová výroba

Výroba senzorů na míru.

V roce 2020 dodala společnost GUILCOR zákazníkům spotřebující od 1 do více než 100,000 1 kusů ročně. Abychom zaručili nejlepší kvalitu služeb, rozhodli jsme se ponechat našim zákazníkům možnost objednávat naše senzory vyrobené na míru od XNUMX kusu.

Velká flexibilita nám umožňuje rychle reagovat a být tak vždy schopni splnit všechny požadavky našich partnerů.

 • Definice potřeby s klientem
 • Technický návrh
  (technické výkresy, technický popis)
 • Poskytování nákladů na prototypy, série a nástroje (Pokud je třeba)
 • Ověření prototypů
 • Předsériové ověřování
 • Zahájení sériové výroby

03 Naše oblasti použití

Od výbušného prostředí po lékařské vybavení.

Naše senzory používají výrobci k měření a spotřebě energie ve všech odvětvích průmyslu, zemědělství a služeb, kde je nutné monitorovat teplotu jako důležitý parametr technologických procesů, řízení nebo inspekce.

04 Naše závazky

Uspokojit naše zákazníky a všechny naše zaměstnance, abychom umožnili efektivní rozvoj společnosti.

Naše know-how, založené na více než 34 letech zkušeností s vývojem a distribucí teplotních senzorů, v průmyslové a servisní oblasti, je výsledkem politiky, která sleduje následující cíle:
 • Udržujte ziskovou růstovou strategii s přihlédnutím k ekonomickým omezením našich zákazníků.
 • Vždy lépe uspokojte naše zákazníky s přihlédnutím k jejich očekáváním ohledně kvality našich produktů.
 • Zvládněte a zdokonalte procesy nasazené ve společnosti s cílem zlepšit celkovou efektivitu a spokojenost našich zaměstnanců.
 • Zajistěte soulad s předpisy a všemi příslušnými požadavky na produkt.

Abychom mohli tyto zásady implementovat, nasazujeme příslušné zdroje a sledujeme pokrok. Měsíční schůzky o našich aktuálních akcích, řízení našich procesů a každoroční kontrola managementu umožňují zajistit přizpůsobení systému a sdělování výsledků a úprav. Důvěra našich zákazníků nás povzbuzuje, abychom se aktivně zapojili do procesu zlepšování. Zapojujeme se tak, aby naše řízení kvality bylo součástí dlouhodobého zlepšování a dodržování předpisů.

54
partnerské země
en 2020
+ 150,000
senzory a teploměry
skladem
34
roky zkušeností
od 1987

Celosvětová distribuce

Neustálý růst více než 10 let
* Počet prodaných sond a teploměrů
Společnost Guilcor

05 slovo prezidenta

Naše krédo: „Flexibilní a přizpůsobené“. Tyto hodnoty používáme denně, abychom co nejlépe sloužili našim zákazníkům.

Jacques Guillon, prezident

06 L'équipe

Lidé v jádru procesu

Zavedli jsme mladý a zapojený tým, abychom co nejlépe sloužili zájmům našich klientů. Odezva a nadšení jsou jedním z klíčů našeho úspěchu. Školení našich týmů nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům nejvhodnější řešení.

07 Naše historie

Společnost GUILCOR založil ve Francii v Percy v roce 1987 pan Jacques Guillon (otec) s cílem podpořit rozvoj evropského průmyslu v oblasti měření a tepelné ochrany.

Jako pro každou lidskou společnost, původ vzniku společnosti GUILCOR pochází ze setkání mezi zákazníkem a dodavatelem o potřebě. Jacques Guillon (otec) využil svých schopností v oblasti elektromotorů a nabídl sondy na míru zákazníkovi, který nám i po 34 letech stále důvěřuje (Leroy Somer). Tato první synergie umožnila GUILCORU rozvíjet se. Jako každá organizace se společnost, která není výjimkou z tohoto pravidla, přizpůsobila svému prostředí a podařilo se jí rozšířit oblast odborných znalostí a pole působnosti. Společnost GUILCOR poté, co navrhla termistory PTC, rozšířila svůj sortiment o další teplotní senzory, jako jsou tepelné chrániče, odporové teploměry a termočlánky. Senzory nabízené společností GUILCOR dnes integrovaly další měření fyzikálních veličin, jako je CO2, vlhkoměr, Ph atd.