Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104

odborník v 
návrh, výroba a distribuce snímačů teploty

Již více než 35 let využíváme naše know-how v oblasti měření teploty
abychom splnili očekávání našich zákazníků v průmyslu, strojírenství a výzkumu po celém světě.

Již více než 30 let se zabýváme návrhem a výrobou snímačů teploty. Teplotní rozsah našich sond je plně kompatibilní se všemi řídicími systémy dostupnými na trhu a sahá od -200 do + 1700 stupňů.

Klíčové postavy Skupina

Mezinárodní společnost...

Exportovat více než 35 % obratu

…vzkvétající…

20% růst v roce 2022

…a uznávané v oboru.

810000sondy prodané v roce 2022

Naše angažmá:
výroba sond na zakázku pro všechny oblasti

Flexibilita je od svého vzniku jednou z klíčových hodnot společnosti GUILCOR, proto vždy bereme v úvahu omezení našich zákazníků, ať už technická nebo ekonomická.

A u nás nejsou žádní „malí zákazníci“. Ať už objednáte 1 nebo 100 000 kusů ročně, jsme odhodláni poskytovat vám stejnou kvalitu služeb.

Protože spokojenost našich zákazníků je jádrem našich priorit, naše týmy se denně zavazují být flexibilní a přizpůsobovat se jejich potřebám.

Jacques Guillon (syn), prezident

trochu historie
Klíčová data GUILCOR

1987 Vytvoření Guilcoru

JACQUES GUILLON
Zakladatel GUILCOR

1997 Vývoj řady sond PT100, Pt1000, KTY a termočlánků

Jacques GUILLON (syn)
Do společnosti nastoupil v roce 1997 a stál u zrodu diverzifikace sortimentu skupiny.

2013 Certifikace ISO9001

2017

Elrick GUILLON (vnuk)
Do společnosti nastoupil v roce 2017 jako obchodní zástupce. Má také na starosti posílení komunikace.

2023 Průchod ISO14001

Historie skupiny GUILCOR začíná v roce 1987, kdy se Jacques GUILLON, poté co byl obchodníkem ve společnosti LEROY SOMER, rozhodl založit společnost, která by dodávala PTC termistorové sondy pro zlepšení tepelné ochrany řady elektromotorů. Jeho bývalý zaměstnavatel bude jeho prvním klientem, nápad funguje a společnost GUILCOR je na světě.

O 10 let později to byl jeho syn Jacques GUILLON na druhém místě, který na oplátku prokázal schopnost pojmout ducha doby, když se rozhodl diverzifikovat řadu teplotních senzorů o PT100, Pt1000, KTY sondy a termočlánky. Od tohoto data GUILCOR rozšiřuje svou zákaznickou základnu a pokračuje v rozšiřování své produktové řady integrací v roce 2003 CTN termistorových sond, které lze přizpůsobit novým oblastem použití. GUILCOR se tak postupem času stane jedním z měřítek pro návrh, výrobu a distribuci snímačů teploty. Dnes si skupina udržuje silnou dynamiku a jejím cílem je překročit jeden milion prodaných sond ročně.

Naše procesy

Klíčové prvky

ISO 9001 a brzy ISO 14001

150 000 čidla a teploměry skladem

3 až 5 týdny výrobního času

Proces výroby snímačů na zakázku

Definice potřeby s klientem

V závislosti na znalostech vašich potřeb přinášíme naše odborné znalosti, abychom s vámi určili typ snímače, který bude nejvhodnější: tvar, užitečnost, certifikace, mechanická a rozměrová omezení atd.

Technický návrh

Jakmile bude vaše potřeba jasně identifikována, poskytneme vám technické výkresy ve 2 nebo 3D a veškerou dokumentaci technických charakteristik navrhovaného produktu.

Stanovení kalkulace a odhad termínů výroby

Z těchto prvků kvantifikujeme prototypy, série a v případě potřeby nástroje a stroje a určíme výrobní časy.

Poskytování prototypů

Souhlasíme ? Perfektně vám pak poskytneme prototypy pro rozměrovou a funkční validaci našich produktů v laboratoři, stejně jako validaci certifikátů nebo související dokumentace.

Předsériový test

Před spuštěním do výroby se předsériová verze nainstaluje na vaše zařízení, aby se ověřilo, že již není třeba provádět žádné další technické úpravy.

Zahájení vlastní výroby a dodání výrobků ve sjednaných termínech

Naše standardy kvality

dnes ISO 9001 od 2013

zítra ISO 9001

Naše dceřiné společnosti

Skupina GUILCOR a…

Vytvořením svých dceřiných společností skupina GUILCOR restrukturalizuje svou organizaci, aby oddělila své konstrukční a výrobní aktivity od distribuce ostatních zařízení spojených s jejími teplotními sondami zákazníkům.

Po růstu, který skupina v posledních letech zaznamenala, se tento krok stal nezbytným jak z hlediska organizace, tak i zpřesnění nabídky. Naše historické a hlavní aktivity kolem návrhu, výroby a distribuce teplotních sond jsou tak seskupeny pod značkou SNÍMAČ GUILCOR. Tyto produkty jsou určeny pro profesionály v průmyslu a používají se v nejrůznějších oblastech použití, jako je medicína, automobilový průmysl nebo potravinářský průmysl.

Teplotní sondy Guilcor

teploměr

Inteligentní senzor

Tepelná ochrana (relé)

…jeho dceřiné společnosti

Abychom podpořili doplňkové potřeby našich zákazníků, vytvořila skupina GUILCOR exkluzivní distribuční partnerství, z nichž všechna mají společný bod práce s teplotními sondami GUILCOR.

Teploměr vždy obsahuje senzor a někdy i sondu. Naše dceřiná společnost nabízí všechny typy teploměrů, od elektronických po infračervené, přes mechanické nebo vícenásobné měření v různých oblastech použití: kulinářské, lékařské, průmyslové...

Tato dceřiná společnost se specializuje na připojená čidla pro všechny druhy měření (teplota, vlhkost, tlak, CO2 atd.), které nejen zobrazují naměřené hodnoty, ale především jsou schopny tyto informace předávat požadovaným způsobem komunikace (ethernet, Wifi, 4G…).

Tato dceřiná společnost se specializuje na zařízení pro sledování teploty. Tyto regulátory a termostaty signalizují překročení teploty nebo přehřátí a slouží k monitorování elektrických zařízení (motory, generátory, topné odpory atd.).