Zavolejte nám: + 33 2 33 61 16 70

Naše obchodní odvětví

Elektrické motory a transformátory

Elektrické motory a transformátory

Společnost GUILCOR vyvinula ve spolupráci s vývojovými odděleními svých zákazníků celou řadu teplotních sond určených pro rotační stroje (elektromotory, alternátory) i suché transformátory. 

Aplikace a produkty
- Vinutí a vinutí s Bilames, termistory PTC, Pt100 nebo Pt1000, KTY84-130 (LPTC84-130)
- Vrubuje statory s termistory Pt100, Pt1000, PTC, termočlánky
- Rotující ložiska stroje s termistory Pt100, Pt1000, PTC, Bilames (PTO-PTF)

Jídlo a pití

Jídlo a pití

Potravinářský průmysl je velmi různorodý. Bez ohledu na instalace určené pro nápojový, mléčný, cukrářský, řeznický nebo cukrářský průmysl nebo pro jejich údržbu vám GUILCOR pomůže tím, že vám nabídne řešení vhodné pro vaši aplikaci.

Na našem webu najdete informace o produktech GUILCOR týkajících se zemědělsko-potravinářského průmyslu s řadou produktů vhodných pro pivovary, mlékárny, řezníky.

Průmyslové pece

Průmyslové pece

Sklo, keramika a ocel jsou součástí našeho každodenního života. Jako výrobce naši zákazníci vědí, jaké požadavky jsou kladeny na pece a jaké podmínky musí během provozu vydržet. Na našem webu najdete odpovědi na vaše otázky a nabídneme vám rychlá řešení, ať už pro měření teploty v pecích, regulaci nebo dohled.

Petrochemikálie

Chemie a petrochemie

Bez ohledu na prostředí měření v chemii nebo petrochemii vám GUILCOR nabízí řešení přizpůsobené vaší oblasti použití.

Voda a čištění odpadních vod

Voda a čištění odpadních vod

Pro měření teploty vody nabízí GUILCOR řadu řešení pro různé aplikace. Ať jsou požadavky na měřicí techniku ​​jakékoli, GUILCOR jim může vyhovět. Pro zajištění stálého sledování teploty upravené vody je nutné provádět přesná a spolehlivá měření. Bez ohledu na použitý proces úpravy vody vám GUILCOR nabízí výběr produktů odpovídajících vaší aplikaci pro sektory pitné a odpadní vody, bazénů a procesů.

Obnovitelné energie

Obnovitelné energie

V oblasti obnovitelných energií nabízí GUILCOR řešení pro mnoho aplikací. GUILCOR dokáže splnit všechny požadavky týkající se měření teploty. Pokud jste výrobcem větrných turbín, přílivových turbín, zařízení na výrobu obnovitelné energie nebo provádíte údržbu, GUILCOR vám nabídne řešení přizpůsobené vaší aplikaci.

Klimatizace, chlazení, topení a výroba teplé vody

Klimatizace, chlazení, topení a výroba teplé vody

Chladicí a klimatizační aplikace vyžadují použití sond s vysokou spolehlivostí, které fungují dobře v podmínkách mrazu a rozmrazování. Vysoce kvalitní materiály spojené s pokročilým a osvědčeným výrobním procesem umožňují společnosti GUILCOR představit řadu sond IP68 velmi odolných vůči vlhkosti přítomné během rozmrazovacích cyklů. Nabízíme také širokou škálu sond s písty vhodných pro vytápění a přípravu teplé vody. Tyto oblasti činnosti jsou na vzestupu a je důležité nabídnout vysokou úroveň kvality, aby bylo možné optimálně spravovat průmyslová nebo soukromá zařízení nebo budovy pro blaho jejich uživatelů nebo obyvatel.

Železniční průmysl

Železniční průmysl

Železniční vozidla denně používají po celém světě tisíce cestujících. Výrobci těchto vozidel nebo jejich subdodavatelé znají požadavky, kterým podléhají. Ať už jde o vysokorychlostní vlaky, regionální vlaky nebo nákladní dopravu, GUILCOR vám poskytne vhodná řešení pro všechny vaše aplikace měření teploty.

Stavba lodí

Stavba lodí

Lodní průmysl klade vysoké požadavky na měřicí zařízení. Výrobky pro toto odvětví musí být v tomto procesu spolehlivé, časově stabilní a necitlivé na slaný mořský vzduch. Kromě slaného vzduchu musí být zařízení vystavena vibracím, nárazům, teplu, chladu a prachu. GUILCOR vás podporuje jako spolehlivého partnera, podporuje vás se všemi vašimi dotazy a nalézá rychlá řešení.