Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
Žárovkové kapilární termostaty s automatickým nebo manuálním resetem

Žárovkový kapilární termostat

3 produits

V kapilárních termostatech se teplotní senzor skládá z kapilární trubice, membrán a expanzní kapaliny. Když je senzor zahříván, kapalná kapalina se zahřívá a expanduje. Expanze tekutiny zvyšuje tlak v systému uzavřené smyčky. Zvýšení tlaku se převede na posunutí v membráně. Tento pohyb, nazývaný také zdvih, aktivuje spínač, který otevírá nebo zavírá kontakty v elektrickém obvodu.

Referenční proměnná se nastavuje pomocí kapilárního nastavovacího kolíku termostatu. Kapilární termostaty se široce používají k řízení teploty vzduchu a vody díky své přesnosti a snadné instalaci. Standardizovaná výroba, počítačové kalibrační procesy termostatů a důsledné kontroly umožňují společnosti GUILCOR zajistit vynikající úroveň kvality a spolehlivosti svých výrobků.

Dva typy operací:


1. Nastavitelný - Jeho účelem je udržovat nastavenou teplotu měřením vnější a vnitřní teploty zařízení jako termostat expanzní kapaliny. Pokud čidlo detekuje teplo, kapalina expanduje a rozšiřuje prostor membrány, tím se otevřou nebo uzavřou kontaktní body spínače. Toto je produkt s automatickým resetováním.

2. Ruční - Jakmile je dosaženo teploty nastavené během výroby, kontakt se rozepne, neresetuje se automaticky a musí být restartován ručně stisknutím resetovacího tlačítka. Tento výrobek lze použít jako bezpečnostní zařízení. Může být použit jako zařízení proti přehřátí pro všechna elektrická zařízení.

Aplikace:

Je široce používán pro téměř všechny systémy vytápění a chlazení, které potřebují upravit teplotu, jako je dávkovač horké a studené vody, chlazené mrazničky, trouby, kotel, prodejní automat a různá kuchyňská a sterilizační zařízení.