Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
Tlakové senzory

Tlakové senzory

KTERÝ SNÍMAČ TLAKU MĚLI BY SI VYBRAT?

Pokud víte, proč potřebujete tlakovou sondu, dalším krokem je určit, jaký typ senzoru byste měli ve své sondě použít. Existuje mnoho technologií, ty nejběžnější jsou shrnuty níže.

Žádost o citát

Kapacitní snímač tlaku

Kapacitní tlakový senzor z keramického materiálu se používá pro své uznávané charakteristiky pružnosti, odolnosti proti korozi, odolnosti proti nárazu, odolnosti proti nárazům a odolnosti proti vibracím. Jeho tepelná stabilita umožňuje dosáhnout pracovní teploty -40 až 135 °C. Navíc má vysokou přesnost měření, vysokou stabilitu a přetížitelnost může dosahovat až 100násobku měřicího rozsahu jiných typů snímačů. Kapacitní keramický tlakový senzor GUILCOR kombinuje pokročilý materiál a silný film, tenký film a nízkoteplotní keramiku.

MEMS tlakový senzor

Tlakové senzory MEMS (Micro-Electro-Mechanical Systems) jsou pokročilá zařízení používaná k měření tlaku v různých prostředích. Tyto senzory integrují miniaturizované mechanické a elektronické součástky na křemíkovém čipu a poskytují kompaktní, přesné a spolehlivé řešení pro mnoho průmyslových a komerčních aplikací.

Tlakové filmové senzory

Tlakové filmové senzory nabízejí několik výhod, včetně jejich schopnosti poskytovat přesná měření v širokém tlakovém rozsahu, jejich flexibilní a lehké konstrukce, jejich nízkých výrobních nákladů a jejich odolnosti. Jejich všestrannost z nich dělá cenné nástroje v mnoha průmyslových, lékařských a vědeckých aplikacích.

Piezorezistivní snímač tlaku

Keramické piezorezistivní tlakové senzory jsou pokročilá zařízení používaná k měření tlaku v různých prostředích. Tyto senzory využívají piezorezistivní vlastnosti keramiky k detekci změn tlaku a poskytují robustní a přesné řešení pro mnoho průmyslových a komerčních aplikací.

kam se dá dostat tlakovou sondou?

Ať už hledáte jakýkoli typ sondy (kapacitní, MEMS, piezorezistivní atd.), najdete jej u Guilcor.

Našim zákazníkům nabízíme cenové a časové záruky. Naše sondy jsou skladovány a odesílány z Evropy. Pro nabídku kontaktujte naše obchodní zástupce.