Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
Tlaková sonda

Tlaková sonda

Tlakové sondy umožňují měření tlaku pomocí různých senzorů. Tyto kabelové sondy jsou široce používány v průmyslu a jsou připojeny k zařízením umožňujícím měření a analýzu jejich signálů. Výběr tlakové sondy závisí na aplikaci a omezeních, kterým je vystavena.

Žádost o citát

Co je to sonda Deprese ?

Hledáte zařízení na měření tlaku. Stále potřebujete určit typ sondy, kterou potřebujete?
Při výběru tlakové sondy je třeba vzít v úvahu prostředí a aplikaci. K měření tlaku oleje nebo vody nepoužijeme stejnou sondu.

Je třeba zvážit mnoho parametrů:

Teplotní rozsah - Velikost - Doba odezvy - Komunikace - Připojení - Elektrická izolace - Certifikace - Index ochrany - Upevnění - atd...

Níže uvedené parametry jsou hlavní, ale v závislosti na oblasti použití a omezení lze seznam specifikací dále rozšířit. Všechny tyto faktory je třeba vzít v úvahu při výběru vaší sondy a my jsme tu, abychom vás provedli a nabídli vám nejvhodnější produkt.

Kde používáme sondy Deprese ?

Mnoho průmyslových odvětví používá sondy k měření a monitorování tlaku.

Nejběžnější jsou automobilový, lékařský a potravinářský. Každé odvětví má specifické požadavky na své měřicí přístroje. Například v potravinářském průmyslu je tlaková sonda užitečná pro řízení výrobních procesů. V závislosti na odvětví se kritéria výběru liší: odolnost vůči vysokým teplotám, vysoká přesnost, doba odezvy atd.

kam se dá dostat tlakovou sondou?

Bez ohledu na to, jaký typ sondy hledáte, najdete ji u Guilcor.

Našim zákazníkům nabízíme cenové a časové záruky. Naše sondy jsou skladovány a odesílány z Evropy. Pro nabídku kontaktujte naše obchodní zástupce.