Evropa: + 33 2 33 61 16 70 | Amerika: +1 438 800 6104
Sonda vlhkosti stlačeného vzduchu

Sonda vlhkosti stlačeného vzduchu

Hledáte spolehlivé a účinné snímače vlhkosti stlačeného vzduchu? Objevte naši řadu vlhkostních sond navržených společností Guilcor. Díky uznávaným odborným znalostem jsou naše senzory speciálně vyvinuty tak, aby zaručovaly účinnost a spolehlivost vašich systémů stlačeného vzduchu, a tím optimalizovaly jejich provoz a zajistily bezpečnost vašich instalací.

Vše o
sondy na stlačený vzduch

Snímače vlhkosti stlačeného vzduchu jsou základní zařízení používaná v systémech stlačeného vzduchu ke sledování a řízení úrovně vlhkosti ve stlačeném vzduchu. Hrají zásadní roli při udržování kvality stlačeného vzduchu a zabraňují korozi a poškození zařízení.

Tyto senzory jsou určeny k měření úrovně relativní vlhkosti ve stlačeném vzduchu. Používají přesné senzory vlhkosti k detekci změn vlhkosti a poskytují údaje o úrovni vlhkosti v reálném čase, což umožňuje efektivní řízení procesu sušení stlačeného vzduchu.

Senzory vlhkosti stlačeného vzduchu se používají v různých průmyslových aplikacích, včetně:

  • Potravinářský a farmaceutický průmysl : Pro udržení čistého a hygienického stavu stlačeného vzduchu.
  • Automobilový průmysl : Pro zajištění kvality stlačeného vzduchu používaného při lakování a výrobních procesech.
  • Petrochemický průmysl : Aby se zabránilo korozi a poškození zařízení způsobené vlhkostí ve stlačeném vzduchu.

Senzory vlhkosti stlačeného vzduchu nabízejí několik výhod:

  • Prevence koroze : Monitorováním a řízením úrovně vlhkosti pomáhají senzory předcházet korozi zařízení a vedení stlačeného vzduchu.
  • Optimalizace výkonu : Zajištěním optimální úrovně vlhkosti pomáhají senzory optimalizovat výkon zařízení využívajícího stlačený vzduch.
  • Snížení nákladů na údržbu : Tím, že senzory zabraňují poškození způsobenému vlhkostí, pomáhají snižovat náklady na údržbu a prodlužují životnost zařízení.

Nemohu najít svou sondu , jak mi můžeš pomoct?

Vždy vám budeme schopni nabídnout spolehlivou, přesnou a robustní sondu, kterou hledáte. 

Na našem webu představujeme širokou škálu vlhkostních sond. Vezměte prosím na vědomí, že svůj produkt můžete také personalizovat podle všech specifikací nebo zadat požadavek na základě technického výkresu, abyste vytvořili svou sondu. Za tímto účelem nás neváhejte kontaktovat pro nabídku na míru. My se pak postaráme o co nejrychlejší dodání Vaší vlhkostní sondy k Vám.