Dodání do 3 až 5 týdnů
Automobilový snímač tlaku brzd
- Připojení M16 × 1,5-6g
- -40 až +150 ° C
- 0 ~ 15 bar
- Automatické brzdění
Monitorujte v reálném čase tlak v plynojemu brzdového systému. V případě nedostatečného tlaku snímač tlaku bude vysílat přesné signály do ABS a ECU rychle odhalit a eliminovat potenciální rizika.
Zaručuje přesnost měření optimální ovládání brzdového systému pomocí ABS. Tento snímač nabízí vysokou spolehlivost, dlouhou životnost a je ideální pro náročné automobilové prostředí.
| Servisní služba | 0~4BarG (rozsah lze upravit) |
| přesnost |
±1,0 % VDC. (0℃~+140℃) ±2,0 % VDC. (-40℃~0℃) ±1,5 % VDC. (140℃~+150℃) |
| Provozní teplota | -40 ℃ ~ + 140 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 150 ℃ |
| Ochranný tlak | 6 BarG |
| Tlak na roztržení | 12 BarG |
| Pracoviště | směs ropy a plynu |
| Životnost | 3 miliony úplných cyklů |
| vibrace | 11 g (50 ~ 2000 Hz) |
| Elektrické rozhraní | Tlačítko pro ukončení tlaku vzduchu (123 kolíků s otvorem φ1,5) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Domovní materiál | uhlíková ocel SAE1022 |
| Tlakové připojení | M16×1,5-6g |
| Napájecí napětí | 5,0 ± 0,25 V DC |
| Výstupní napětí | 0,5 ~ 4,5 V DC (nastavitelné v rozsahu 5 V) |
| Napájecí proud | 10 mA (maximum) |
| Impedance zátěže | 100 KΩ (stahovací odpor) |
| Doba odezvy výstupu | 3 mS |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |