Senzor tlaku v systému posilovače řízení
Charakteristický produkt Senzor tlaku v systému posilovače řízení
Prezentace produktu
Snímač tlaku v systému posilovače řízení monitoruje a reguluje vysoký tlak oleje cirkulující v levé nebo pravé komoře posilovacího válce při otáčení volantem.
Data jsou poté přenesena do ECU k ovládání vysokotlakého olejového čerpadla řízení. Současně volant působí na vysokotlaký olejový hnací válec, aby usnadnil řízení a snížil námahu potřebnou k manévrování.
Výrobek má a dobrá spolehlivost a dlouhou životnost a je vhodný pro práci v drsném prostředí automobilového systému.
Vlastnosti
| Servisní služba | 0 ~ 10,6 MPaG (nastavitelný rozsah) |
| přesnost |
±1,0 %FS (linearita, hystereze, opakovatelnost) Celkové chybové pásmo: ±3,0 %FS (-35℃~+120℃) K dispozici je také vysoce přesná verze |
| Provozní teplota | -35 ℃ ~ + 120 ℃ |
| Skladovací teplota | -40 ℃ ~ + 150 ℃ |
| Ochranný tlak | 15,9 MPaG |
| Tlak na roztržení | 20 MPaG |
| Pracoviště | hydraulický olej |
| Životnost | 3 miliony úplných cyklů |
| vibrace | 11 g (50 ~ 2000 Hz) |
| Elektrické rozhraní | YAZAKI RK03FB |
| Úroveň ochrany | IP69K |
| Domovní materiál | SWRCH22A-DA |
| Tlakové připojení | M12 × 1,25 |
| Napájecí napětí | 5,0 ± 0,25 V DC |
| Výstupní napětí | 0,5 ~ 4,5 V DC (nastavitelné v rozsahu 5 V) |
| Napájecí proud | 10 mA (maximum) |
| Impedance zátěže | 10 kΩ (typické) |
| Doba odezvy výstupu | 3 mS |
| Přepěťová ochrana | 40 V ss |
| Reverzní napětí | -40 V DC |
| Ochrana contre les soudy-obvody | ano |
| ESD | 15 KV |
| EMC (512 MHz až 1 GHz) | 50 V / m |
| EMC (1 MHz až 512 MHz) | 100 V / m |
Tyto produkty mohou zajímá vás